Bolden-250 (Boldenone Undecylenate)

1 opakowanie zawierające 10 ampułek
Availability:

Brak w magazynie


150.00

Bolden-250 (Boldenone Undecylenate), produkt ten kształtuje przede wszystkim muskulaturą sylwetkę, idealnie sprawdza się przy różnego rodzaju zawodach, cyklach redukujących, daje bardzo wysokie efekty związane z przyrostem masy mięśniowej.

Bolden pozwala zapomnieć o konieczności zażywania dodatkowych inhibitorów, które w przypadku innych sterydów są zazwyczaj zażywane.
Zalecane są one do stosowania jedynie w przypadku, gdy przekraczamy zalecane dawki Bolden 250.

Dawkowanie

Preparat ten podaje się jednorazowo w każdym tygodniu, oczywiście dawkowanie nie zależy od tego czy jest to osoba doświadczona, czy początkująca.

Początkujący kulturyści zazwyczaj wykorzystują dawki po 200 mg tygodniowo, natomiast osoby zajmujące się zawodowo kulturystyką powinny przyjmować dawki nie większej niż 1000 mg, w tym przypadku granica dolna nie powinna być niższa niż 400 mg.

Dzięki swoje łagodności Bolden może być przyjmowany przez kobiety, gramatura dawki dla kobiet nie może być większa niż 150 mg.
Sam cykl stosowania preparatu powinien oscylować od 3 do 6 miesięcy.

Skutki uboczne

Bolden 250 jest wysoce bezpiecznym produktem sterydowym, nie wyrządza szkód w organizmie, zazwyczaj stosowany jest do 6 miesięcy.
Czasem też mogą pojawić się zmiany skórne, wypadanie włosów, trądzik, duszności, w przypadku, które zażywały maksymalną dawkę preparatu występowała nieregularna praca serca.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek