Ox Anabol Platinum (10mg)

Availability:

Brak w magazynie


350.00

Brak w magazynie

OX Anabol Platinum (10mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

OX Anabol Platinum to bardzo popularny środek o silnym działaniu anabolicznym oraz umiarkowanym działaniu androgennym. Jego zaletą są wszechstronne i trwałe efekty, a wadą, czas potrzebny do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów. Substancją czynną jest tutaj Oxandrolon. Za produkcję tego preparatu odpowiada firma Platinum Labs.

Zastosowanie preparatu OX Anabol Platinum w planie treningowym

Preparat jest stosowany przez osoby, które pragną poprawić rezultaty pracy nad masą mięśniową. Środek przyspiesza wzrost mięśni, a także wzmacnia ich siłę fizyczną, dzięki czemu, łatwiej jest utrzymać zadowalający progres. Wzrost masy mięśniowej jest ograniczony, jednakże, mięśnie są dużo silniejsze i składają się z suchej masy, dzięki czemu, efekt jest długotrwały.

Efekty działania oferowane przez steryd anaboliczny OX Anabol Platinum

Stosowanie tego sterydu pozwala uzyskać imponujący wzrost efektywności podczas treningu siłowego. Preparat poprawia siłę mięśni i wytrzymałość, a ponadto, sprzyja procesom odpowiedzialnym za budowanie trwałej i jakościowej masy mięśniowej. Umiarkowane działanie androgenne skutecznie redukuje natężenie ewentualnych skutków ubocznych.

Jak prawidłowo przyjmować środek OX Anabol Platinum?

Produkt OX Anabol Platinum jest dostępny w formie tabletek zawierających 10mg substancji czynnej. W przypadku mężczyzn zalecana jest dawka 40-100mg, natomiast u kobiet 10-20mg na dobę. Warto rozpocząć od niższej dawki i stopniowo zwiększać ją wraz z efektami. Do ewentualnych skutków ubocznych zaliczymy obniżony głos, podwyższone ciśnienie, a także dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Kategoria: Tag: