AndroDianabol Platinum (10mg)

Availability:

Brak w magazynie


120.00

Brak w magazynie

AndroDianabol Platinum (10mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

AndroDianabol Platinum to steryd anaboliczno-androgenny popularny szczególnie wśród osób, które dopiero rozpoczynają pracę nad kształtowaniem swojej sylwetki. Substancją czynną tego preparatu jest metandienon. Pomocnicza substancja, ludipress, ułatwia wchłanianie tego środka. Za produkcję preparatu odpowiada popularna firma Platinum Labs.

Zastosowanie sterydu AndroDianabol Platinum w cyklu treningowym

Środek jest powszechnie stosowany w cyklach treningowych nastawionych na intensywny wzrost masy mięśniowej w krótkim czasie. Ze względu na dużą retencję wody, preparat AndroDianabol Platinum oferuje mięśnie o niższej definicji. W związku z tym, jest popularny na początku procesu kształtowania muskulatury. Z czasem należy poszukać środka o dłuższym czasie półtrwania oraz niższej retencji.

Jakie efekty stosowania oferuje środek AndroDianabol Platinum?

Stosowanie sterydu anaboliczno-androgennego AndroDianabol Platinum prowadzi do intensywnego wzrostu masy mięśniowej. Jednocześnie, wpływa na siłę fizyczną mięśni. Jest dobrym wyborem dla początkujących, którzy pragną w krótkim czasie zauważyć imponujące rezultaty. Aby utrzymać zbudowane w ten sposób mięśnie, potrzebny jest odpowiedni plan treningowy.

Prawidłowe dawkowanie preparatu AndroDianabol Platinum

Środek AndroDianabol Platinum jest dostępny w formie tabletek zawierających 10mg substancji czynnej. Początkowo zaleca się przyjmowanie dawki 10-20mg dziennie. Z czasem, dawkę można zwiększyć do 40mg na dobę. Cykl nie powinien trwać dłużej niż 4 tygodnie. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy obciążenie układu pokarmowego, nadmierne owłosienie ciała i twarzy, łysienie typu męskiego, a także trądzik młodzieńczy.