MasterPRO P Platinum (100mg) op 5 ml

Availability:

Brak w magazynie


90.00

Brak w magazynie

MasterPRO P Platinum (100mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

MasterPRO P Platinum to steryd anaboliczno-androgenny stosowany w celu poprawienia jakości masy mięśniowej. Substancją czynną tego produktu jest Masteron, czyli pochodna dihydrotestosteronu. Środek jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Za produkcję tego preparatu odpowiada popularna w środowisku kulturystycznym firma Platinum Labs.

Zastosowanie preparatu MasterPRO P Platinum w planie treningowym

Środek MasterPRO P Platinum jest stosowany w celu uzyskania jakościowych mięśni, odznaczających się wyższą twardością i gęstością oraz lepszą definicją. Środek nie powoduje retencji wody, dzięki czemu, uzyskana masa mięśniowa posiada niski udział wody. Ponadto, środek ten może być wykorzystywany do redukcji niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.

Jakie efekty działania oferuje środek MasterPRO P Platinum?

Stosowanie tego preparatu mogą w uzyskaniu atrakcyjnej i dobrze zaznaczonej muskulatury. Wspiera usuwanie tkanki tłuszczowej oraz ogranicza retencję, dzięki czemu, mięśnie cechują się dużą twardością i gęstością. Podczas stosowania preparatu dochodzi również do wzmocnienia siły fizycznej i wytrzymałości, co przenosi się na lepsze wyniki podczas treningu.

Jak dawkować preparat MasterPRO P Platinum?

MasterPRO P Platinum to steryd dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Zalecana dawka w przypadku mężczyzn do 300-500mg tygodniowo, natomiast u kobiet, 50-100mg na tydzień. Cykl nie powinien trwać dłużej, niż 10 tygodni. W trakcie stosowania środka MasterPRO P Platinum mogą wystąpić skutki uboczne: łysienie typu męskiego, trądzik młodzieńczy, spadek libido, a także podwyższone ciśnienie.

Kategoria: Tag: