ProAndro C Paltinum (300mg) op 5 ml

Availability:

Brak w magazynie


65.00

Brak w magazynie

ProAndro C Platinum (300mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

ProAndro C Platinum to steryd anaboliczno-androgenny, służący do budowania jakościowej masy mięśniowej. Środek odznacza się silnym działaniem androgennym, a wszystko za sprawą substancji czynnej, cypionianu testosteronu. Wyższe stężenie testosteronu w organizmie gwarantuje wszechstronne efekty. Preparat produkowany przez Platinum Labs, firmę, która cieszy się dużą popularnością wśród kulturystów.

Zastosowanie sterydu anabolicznego ProAndro C Platinum

Stosowanie tego preparatu jest zalecane wszystkim osobom, które pragną zbudować większą i bardziej jakościową masę mięśniową. Środek dobrze sprawdza się także w fazie cięcia, gdy zależy nam na pozbyciu się zalegającej tkanki tłuszczowej. Sterydy anaboliczne na bazie testosteronu odznaczają się bardzo wszechstronnym działaniem, wspierając efektywność planu treningowego.

Jakie efekty może zaoferować środek ProAndro C Platinum?

Osoby przyjmujące preparat ProAndro C Platinum zauważą szybszy wzrost masy mięśniowej, z niższym udziałem wody i tkanki tłuszczowej. Wysokie stężenie testosteronu wzmacnia siłę i wytrzymałość, a także zapewnia wyższy poziom energii. Kolejnym atutem są przyspieszone procesy regeneracyjne mięśni i stawów, co obniża ryzyko wystąpienia kontuzji.

Jak przyjmować środek ProAndro C Platinum?

Początkujące osoby mogą rozpocząć stosowanie od dawki 150-300mg w ciągu tygodnia. Z czasem, zwiększyć dawkę do 600mg w dwóch zastrzykach tygodniowo. Cykl z preparatem ProAndro C Platinum powinien trwać 8-12 tygodni. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: wyższe ryzyko ginekomastii, nadmierne owłosienie twarzy i ciała, trądzik, a także łysienie typu męskiego.

Kategoria: Tag: