EQ-PRO Platinum (250mg) op 5 ml

Availability:

Brak w magazynie


75.00

Brak w magazynie

EQ-PRO Platinum (250mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

EQ-PRO Platinum to bardzo popularny steryd anaboliczno-androgenny o długim czasie półtrwania. Substancja czynna utrzymuje się w organizmie nawet do czterech tygodni, co oznacza rzadsze iniekcje. Preparat stosowany najczęściej w celu uzyskania szybszego wzrostu masy mięśniowej. Środek jest dostępny w ampułkach o pojemności 1ml. Za jego produkcję odpowiada firma Platinum Labs.

Zastosowanie preparatu EQ-PRO Platinum w planie treningowym

Preparat EQ-PRO Platinum jest bardzo ceniony wśród kulturystów, a także osób, które pragną uzyskać szybszy wzrost masy mięśniowej. Za działanie anaboliczno-androgenne odpowiada substancja aktywna, Boldenon. Stosowanie tego preparatu korzystnie wpływa na siłę mięśni, dzięki czemu, pozwala wydajniej przeprowadzić plan treningowy ukierunkowany na rozwój muskulatury.

Efekty działania sterydu anabolicznego EQ-PRO Platinum

Stosowanie preparatu EQ-PRO Platinum pozwala na szybszy wzrost jakościowej masy mięśniowej, z mniejszym udziałem wody. Jednocześnie, pomaga zredukować niepotrzebną tkankę tłuszczową, dzięki czemu, jest powszechnie stosowany w fazie cięcia. Pomaga wyrzeźbić i zarysować muskulaturę, a także poprawić siłę fizyczną i wydolność, co przenosi się na lepsze rezultaty podczas treningu.

Jak dawkować preparat EQ-PRO Platinum?

Zalecana dawka preparatu to 250-400mg tygodniowo. Ze względu na dłuższy czas półtrwania, nie zachodzi konieczność robienia zastrzyków częściej niż raz na tydzień. Może być stosowany z innymi sterydami, np. trenbolonem oraz estrami testosteronu. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: trądzik młodzieńczy, obniżone libido, a także nadmiernie owłosienie na ciele i twarzy.

Kategoria: Tag: