ProAndro P Paltinum (125mg) op 5 ml

Availability:

Brak w magazynie


70.00

Brak w magazynie

ProAndro P Platinum (125mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

ProAndro P Platinum jest sterydem anaboliczno-androgennym, zawierającym w swoim składzie testosteron propionate. Substancja czynna odpowiada za szybszy wzrost masy mięśniowej, a także poprawia możliwości organizmu. Środek dostępny w formie zastrzyków domięśniowych zawierających 125mg substancji czynnej. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Platinum Labs.

Jakie zastosowanie posiada preparat ProAndro P Platinum?

Preparat ProAndro P Platinum to popularny steryd, który zaliczymy do grona produktów określanych popularnym mianem „teścia”. Dostarcza do organizmu testosteron pozwalający na szybszy wzrost masy mięśniowej. Stosowany głównie przez mężczyzn. Jest stosowany zarówno w celu budowania masy, jak również w fazie cięcia, przy rzeźbieniu muskulatury.

Efekty oferowane przez ProAndro P Platinum w planie treningowym

Już po 2-3 tygodniach stosowania produktu ProAndro P Platinum pojawią się imponujące rezultaty. Podczas cyklu następuje intensywny rozwój masy mięśniowej. Co ważne, budujesz jakościowe i twarde mięśnie, dzięki czemu, preparat stosowany także w fazie cięcia. Ponadto, stosowanie preparatu ProAndro P wpływa na większą wydolność i siłę fizyczną organizmu.

Jak dawkować preparat ProAndro P Platinum?

W przypadku początkujących osób, zalecana jest dawka 125-250mg w ciągu tygodnia. Bardziej doświadczone osoby mogą stosować dawkę nawet do 750mg tygodniowo. Cykl z produktem ProAndro P Platinum nie powinien trwać dłużej, niż 16 tygodni. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: podwyższone ciśnienie, nadmierne owłosienie ciała i twarzy, łysienie typu męskiego.

Kategoria: Tag: