ProAndro E Paltinum (300mg) op 5 ml

Availability:

Brak w magazynie


100.00

Brak w magazynie

ProAndro E Platinum (300mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

ProAndro E Platinum to steryd anaboliczno-androgenny stworzony na bazie testosteronu, hormonu wspierającego prawidłowy rozwój masy mięśniowej. Enantat testosteronu oferuje wydłużone działanie, co redukuje konieczność częstych iniekcji. Za produkcję tego preparatu odpowiada renomowana firma Platinium Labs.

Zastosowanie sterydu ProAndro E Platinum w planie treningowym

Preparat ProAndro E Platinum jest bardzo popularny wśród kulturystów, a także osób uprawiających sporty siłowe. Stosowany w celu przyspieszenia procesu przyrostu masy mięśniowej. Pozwala uzyskać znacznie wyższe stężenie testosteronu w organizmie, co przekłada się również na wzrost siły, wyższy poziom energii, a także motywacji do działania.

Jakie efekty stosowania oferuje produkt ProAndro E Platinum?

Stosowanie tego preparatu pozwala uzyskać szybki wzrost jakościowej masy mięśniowej. Ze względu na wysoką retencję wody, jest zalecany na początku cyklu. Steryd anaboliczno-androgenny ProAndro E Platinum wpływa korzystnie na siłę fizyczną, co pozwala uzyskiwać lepsze efekty podczas treningu. Efekty zaczynają być zauważalne po 2-4 tygodniach stosowania.

W jaki sposób dawkować produkt ProAndro E Platinum?

ProAndro E Platinum to steryd dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Jedna iniekcja dostarcza 300mg substancji aktywnej. Zalecana dawka tygodniowa wynosi od 300 do 750mg, co oznacza od dwóch do trzech iniekcji. Do możliwych skutków ubocznych zaliczymy: trądzik młodzieńczy, podwyższone ciśnienie, wyższe ryzyko ginekomastii, a także łysienie typu męskiego.

Kategoria: Tag: