Meridia-Pro Sibutramine Hcl 15 mg

Availability:

Brak w magazynie


140.00

Brak w magazynie

Meridia Pro Platinium Labs – jakie efekty dają popularne tabletki na odchudzanie?

Meridia Pro to nazwa handlowa sibutraminy, czyli leku stosowanego do leczenia otyłości i nadwagi. Aktualnie, preparat jest wykorzystywany jako lek w Ameryce Północnej i Południowej. Po ten produkt chętnie sięgają osoby, które chcą w krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów. Znajduje zastosowanie także wśród kulturystów znajdujących się w fazie cięcia. Meridia Pro to preparat w formie tabletek, produkowany przez firmę Platinium Labs.

Jakie zastosowanie posiadają tabletki Meridia Pro?

Sibutramina zawarta w preparacie Meridia Pro Platinium Labs odpowiada za wychwyt zwrotny noradrenaliny, serotoniny oraz dopaminy, co powoduje zahamowanie łaknienia. Jednocześnie, preparat ogranicza wchłanianie się węglowodanów, dzięki czemu, pozwala utrzymać prawidłowy bilans kaloryczny. Tabletki Meridia Pro często są wykorzystywane przez kulturystów w fazie cięcia, którym zależy na uzyskaniu atrakcyjnie zarysowanej muskulatury.

Efekty przyjmowania preparatu Meridia Pro

Stosowanie preparatu Meridia Pro Platinium Labs pomaga stracić zbędne kilogramy. W trakcie kilkutygodniowej kuracji można schudnąć nawet o 4-5 kilogramów. Po zakończeniu cyklu część tej wartości może wrócić po ustabilizowaniu gospodarki wodnej organizmu. Skala efektów zależy w dużej mierze od stosowanej diety oraz aktywności fizycznej. Musimy pamiętać, że preparat Meridia Pro nie pozwoli nam schudnąć, jeśli nie zadbamy o ujemny bilans kaloryczny. Produkt ma hamować łaknienie i wspomagać w ograniczeniu spożywanych kalorii.

Czy sibutramina może powodować skutki uboczne?

W trakcie przyjmowania preparatu Meridia Pro Platinium Labs mogą wystąpić pewne skutki uboczne, takie jak: nerwowość, nudności, wymioty, biegunka, podwyższone ciśnienie, bezsenność oraz poczucie zmęczenia. Należy zwracać szczególną uwagę na prawidłowe dawkowanie, ponieważ w zbyt dużych ilościach, sibutramina może prowadzić do zawału serca mięśniowego lub udaru mózgu.

Jak prawidłowo dawkować preparat Meridia Pro?

W jednej tabletce preparatu Meridia Pro Platinium Labs znajduje się 15mg substancji czynnej, którą jest Sibutramina. W pierwszym tygodniu cyklu zaleca się przyjmowanie połowy tabletki w ciągu doby. Następnie można przejść do pełnej dawki 15mg dziennie. Absolutnie nie należy przekraczać zalecanej dawki ze względu na wysokie ryzyko wystąpienia poważnych skutków ubocznych.

Kategoria: Tagi: ,