NandroPRO D (250mg) op 5 ml

Availability:

Brak w magazynie


85.00

Brak w magazynie

NandroPRO D (250mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

NandroPRO D zalicza się do sterydów anaboliczno-androgennych bazujących na substancji czynnej o nazwie Nandrolone Decanoate. Popularna „Deca” jest stosowana do długotrwałego rozwoju masy mięśniowej. Wybierana przez zwolenników dłuższych cyklów. Preparat dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Jest produkowany przez znaną firmę Platinum Labs.

W jakim celu stosuje się produkt NandroPRO D?

Steryd anaboliczno-androgenny NandroPRO D pozwala na budowanie jakościowej masy mięśniowej. W odróżnieniu od sterydów na bazie testosteronu, „deca” gwarantuje stopniowy i systematyczny wzrost mięśni o mniejszym udziale wody i tkanki tłuszczowej. Umiarkowane właściwości anaboliczne i androgenne sprawiają, że jest środek adresowany do cierpliwych i wytrwałych osób.

Efekty stosowania sterydu anabolicznego NandroPRO D

Preparat NandroPRO D sam w sobie nie wywołuje wzrostu masy mięśniowej. Wspiera i potęguje procesy, które sprzyjają powstawaniu mięśni. Dzięki temu, jest zalecany osobom, które poprzez ciężką pracę dążą do uzyskania silnych oraz imponujących mięśni. Stosowanie tego preparatu pozwala uzyskać lepszą rzeźbę, a także ograniczyć niepotrzebną tkankę tłuszczową.

Jak dawkować preparat NandroPRO D?

Środek jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Zalecana dawka wynosi 200-400mg w ciągu jednego tygodnia, co oznacza jedną lub dwie iniekcje na tydzień. Cykl zaleca się kontynuować przez 8-12 tygodni. W trakcie stosowania preparatu NandroPRO D mogą pojawić się skutki uboczne: zawroty głowy, obniżone libido, podwyższone ciśnienie. Nie powoduje jednak typowych objawów stosowania sterydów na bazie testosteronu.

Kategoria: Tag: