NandroPRO P (100mg) op 5 ml

Availability:

Brak w magazynie


75.00

Brak w magazynie

NandroPRO P (100mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

NandroPRO P to środek produkowany przez firmę Platinum Labs, odznaczający się silnymi właściwościami anabolicznymi i androgennymi. Odznacza się wszechstronnym działaniem wspierającym proces budowania masy mięśniowej. Jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Substancją czynną tego preparatu jest fenylopropionian nandrolonu, od lat stosowany w kulturystyce.

Zastosowanie sterydu NandroPRO P w planie treningowym

Preparat jest powszechnie stosowany przez kulturystów, a także osoby uprawiające sporty siłowe. Substancja czynna powoduje szybki wzrost jakościowej masy mięśniowej, a także wspiera regenerację układu mięśniowo-kostnego, dzięki czemu, sprawdza się u osób wracających do sportu po kontuzji. Dużym plusem jest ograniczona retencja wody, co pozwala na uzyskanie suchej masy mięśniowej.

Jakie efekty działania oferuje środek NandroPRO P?

Cykl przyjmowania preparatu NandroPRO P prowadzi do wzrostu masy mięśniowej z niskim udziałem wody oraz tkanki tłuszczowej. Wspiera siłę fizyczną i wytrzymałość, a ponadto, wpływa korzystnie na proces regeneracji stawów i mięśni, obniżając ryzyko kontuzji. To wszechstronne wsparcie dla osób pracujących nad muskularną sylwetką.

Jak prawidłowo dawkować preparat NandroPRO P?

Zalecana dawka preparatu NandroPRO P wynosi 100-500 mg tygodniowo, a w przypadku kobiet, 50-100mg. Kluczem do sukcesu jest znalezienie optymalnej dawki do swoich warunków. Cykl przyjmowania środka powinien trwać 8 tygodni. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: podwyższone ciśnienie, obniżone libido oraz zawroty głowy.

Kategoria: Tag: