TRENPRO A Platinum (100mg) op 5 ml

Availability:

Brak w magazynie


115.00

Brak w magazynie

Trenpro A Platinum (100mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Trenpro A Platinum to popularny steryd anaboliczny wykorzystywany w celu zwiększenia masy mięśniowej. Jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych, zawierających 100mg substancji czynnej, którą jest octan trenbolonu. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Platinium Labs, bardzo popularna w środowisku kulturystycznym.

Zastosowanie preparatu Trenpro A Platinum w planie treningowym

Preparat Trenpro A Platinum jest powszechnie stosowany przez kulturystów, którym zależy na przyroście jakościowej masy mięśniowej, o niskim udziale wody. Preparat nie powoduje retencji wody, jednakże ogranicza produkcję testosteronu. Z tego względu, trenbolon najczęściej stosuje się w stosie z innym sterydami podbijającymi stężenie testosteronu egzogennego.

Jakie efekty działania oferuje steryd Trenpro A Platinum?

Stosowanie preparatu Trenpro A Platinum pozwala uzyskać szybki przyrost mocnej i twardej masy mięśniowej. Jednocześnie, zwiększa siłę fizyczną i wytrzymałość, co pozwala na łatwiejsze uzyskiwanie stałego progresu podczas cyklu treningowego. Efekty widoczne po 2-3 tygodniach stosowania. Ich stopień zależy od dawki oraz dopasowanego planu treningowego.

Jak prawidłowo dawkować preparat Trenpro A Platinum?

Trenpro A Platinum to steryd w formie iniekcyjnej. Jeden zastrzyk dostarcza 100mg substancji czynnej. Zalecana dawka dla początkujących wynosi 50mg co drugi dzień. Dawkę można zwiększyć do 100-200mg, ale należy liczyć się z większym ryzykiem skutków ubocznych. Do działań niepożądanych zaliczymy wzrost szkodliwego cholesterolu, a także obniżoną produkcję testosteronu. Braki należy uzupełniać sterydem na bazie testosteronu egzogennego.

Kategoria: Tag: