ProAndro M Paltinum (300mg) op 5 ml

Availability:

Brak w magazynie


80.00

Brak w magazynie

ProAndro M Platinum (300mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

ProAndro M Platinum zalicza się do grona sterydów anaboliczno-androgennych stosowanych w celu uzyskania szybszego wzrostu masy mięśniowej. To mix testosteronowy, w skład których wchodzi pięć różnych estrów. Zaletą jest niska retencja wody, co umożliwia budowanie twardszych mięśni. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Platinium Labs.

Zastosowanie preparatu ProAndro M Platinum w planie treningowym

Środek ProAndro M Platinum może być stosowany w celu uzyskania szybkiego wzrostu masy mięśniowej. Jest niezwykle popularny wśród kulturystów, a także osób, które chcą w krótszym czasie zbudować atrakcyjną muskulaturę. Jego zadaniem jest podwyższenie stężenia testosteronu w organizmie. Hormon wspomaga wszystkie procesy związane z rozwojem mięśni.

Jakie efekty działania gwarantuje produkt ProAndro M Platinum?

Już po 2-3 tygodniach stosowania preparatu ProAndro M Platinum można zauważyć intensywny rozwój masy mięśniowej. Stopień efektów w dużej mierze zależy oczywiście od odpowiednio dostosowanego planu treningowego. Przyjmowanie tego produktu może również wzmacniać siłę fizyczną i wytrzymałość, gwarantując lepsze rezultaty na siłowni.

Jak dawkować steryd anaboliczny ProAndro M Platinum?

Zalecana dawka tego preparatu to 300-600mg w ciągu tygodnia. Doświadczeni użytkownicy mogą z czasem delikatnie zwiększyć dawkę, pod kątem indywidualnych potrzeb. ProAndro M Platinum może być częścią większych stosów na rozwój masy mięśniowej. Możliwe skutki uboczne to: łysienie, nadmierne owłosienie ciała i twarzy, trądzik oraz podwyższone ciśnienie.

Kategoria: Tag: