Oxy Anadrol Platinum (25mg)

Availability:

Brak w magazynie


270.00

Brak w magazynie

OXY Anadrol Platinum (25mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

OXY Anadrol Platinum to preparat odznaczający się silnym działaniem anabolicznym oraz androgennym. Zawarta w nim substancja czynna, oxymetholon, powoduje szybki i duży wzrost masy mięśniowej w krótkim czasie. Środek jest dostępny w formie tabletek zawierających 10mg substancji czynnej. Za produkcję sterydu odpowiada firma Platinum Labs.

Zastosowanie sterydu anabolicznego OXY Anadrol Platinum

Steryd OXY Anadrol Platinum jest zalecany wszystkim osobom, które pragną uzyskać szybki i duży wzrost masy mięśniowej. Należy się jednak liczyć z dużą retencją wody, co sprawia, że uzyskana masa mięśniowa zawiera w sobie dużo wody. W związku z tym, jest zalecamy na początku drogi do atrakcyjnej sylwetki. Po cyklu z preparatem OXY Anadrol Platinum można zastosować inny steryd, stworzony pod kątem fazy cięcia i utwardzania mięśni.

Jakie efekty powoduje preparat OXY Anadrol Platinum?

Stosowanie preparatu OXY Anadrol Platinum gwarantuje bardzo szybki wzrost masy mięśniowej. Już po kilku tygodniach można zauważyć imponujące rezultaty. Duża retencja wody powoduje niższą definicję mięśni. W związku z tym, później należy zająć się utwardzeniem, redukcją tkanki tłuszczowej oraz wzmacnianiem suchej masy mięśniowej. Stosowanie preparatu OXY Anadrol Platinum może zaoferować umiarkowany wzrost siły fizycznej.

Prawidłowe dawkowanie sterydu OXY Anadrol Platinum

Osobom początkującym zaleca się przyjmowanie dawki 20-50mg na dobę. Osoby zaawansowane mogą przyjmować nawet do 150mg dziennie. Zalecana długość cyklu dla preparatu OXY Anadrol Platinum wynosi od 4 do 6 tygodni. Podczas cyklu mogą wystąpić skutki uboczne: łysienie typu męskiego, większe ryzyko ginekomastii, wahania nastoju, a także podwyższone ciśnienie.

Kategoria: Tag: