Stanazolol 10 Platinum (10mg)

Availability:

Brak w magazynie


130.00

Brak w magazynie

Stanazolol 10 Platinum (10mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Stanazolol 10 Platinum to steryd anaboliczno-androgenny, zawierający w swoim składzie Stanozol, znany również jako Winstrol. Dostępny w formie tabletek doustnych, zawierających 10mg substancji czynnej. Powszechnie stosowany do redukcji tłuszczu oraz rzeźbienia mięśni przed zawodami. Za produkcję tego sterydu odpowiada znana firma Platinium Labs.

Zastosowanie preparatu Stanazolol 10 Platinum w planie treningowym

Preparat Stanazolol 10 Platinum jest stosowany w celu zredukowania niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Jednocześnie, pozwala uzyskać efekt twardszego i pociętego mięśnia, dając optymalną rzeźbę. Stosowany zarówno przez kulturystów, jak również osoby, którym zależy na atrakcyjnej sylwetce. Często stosowany w większym stosie w połączeniu ze sterydami na bazie testosteronu.

Jakie efekty działania oferuje produkt Stanazolol 10 Platinum

Przyjmowanie tego preparatu przynosi efekty po 3-4 tygodniach. Produkt wspomaga spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także ogranicza wodę w mięśniach, prowadząc do twardszej i lepiej wyrzeźbionej muskulatury. Należy zachować ostrożność, ponieważ może prowadzić do „wysuszenia” stawów, co zwiększa ryzyko kontuzji. Można tego uniknąć poprzez jednoczesne stosowanie innych sterydów stworzonych na bazie testosteronu.

Jak dawkować steryd anaboliczny Stanazolol 10 Platinum?

Stanazolol 10 Platinum to preparat dostępny w formie tabletek. Osoby początkujące powinny zaczynać od dawki 20-40mg dziennie. Z czasem można zwiększyć dawkę do 80mg dziennie. Cykl z tym preparatem nie powinien być dłuższy, niż 12 tygodni. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy wysoką hepatoksyczność, co oznacza spore obciążenie dla wątroby. Jednocześnie, może wysuszać stawy, zwiększając ryzyko kontuzji.