Stanozolol 10mg DNA

1 opakowanie 100 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


110.00

Stanozolol to popularny steryd anaboliczno- androgenny, idealny jest dla osób które chcą szybkiego przyrostu czystego mięśnia albo poprawy rezultatów sportowych, korzystają z niego sportowcy wielu dyscyplin.

Jest to steryd pozwalający na poprawę wydolności organizmu, budowaniu idealnej rzeźby, poprawy masy mięśniowej.

Nie posiadam właściwości odchudzających, trzeba wiedzieć już osoby, które mają swoją zawartość tkanki tłuszczowej nie powinny oczekiwać poprawy definicji mięśniowej. Preparat ten nie powinno się przyjmować dłużej niż 4 do 6 tygodni.
W ten sposób uzyskujemy dobrą definicję, a efekty nie znikają po odstawieniu. Tutaj substancja czynna dostępna jest pod postacią tabletek, a także w wersji iniekcji- zastrzyków.

Cykle trwają około 6 do 8 tygodni ze względu na niestety szkodliwy wpływ na wątrobę- hepatotoksyczność.

Następuje tutaj poprawa syntezy białek, która przekłada się na przyrost mięśni oraz siły. Stanazolol wspomaga procesy biochemiczne, które zachodzą w mięśniach, poprawia przenikanie składników odżywczych do komórek mięśni.

Stanozolol można łączyć z Testosteronem, Boldenonem, Primobolanem, Trenbolonem.
Skutki uboczne

Stanozolol może wpływać toksycznie na organizm zwłaszcza na wątrobę, trzeba przestrzegać zalecanych dawek. Może on powodować zakłócenie pracy układu pokarmowego, występować mogą nudności, wymioty, zgaga i wzdęcia.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się: trądzik, zaburzenia miesiączkowania, złe samopoczucie, bezsenność, bóle głowy, reakcja alergiczna, łysienie.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek