Testosterone 400 400mg DNA

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


200.00

Testosteron 400 to trójskładnikowy mix testosteronu, posiada anaboliczne działanie. Występują tu jednocześnie trzy różnego rodzaju testosterony w różnym stężeniu, są to:

– 175 mg Testosterone Cypionate
– 175 mg Testosterone Enanthate
– 50 mg Testosterone Propionate

Środek ten idealny jest dla osób, których głównym celem jest budowanie masy mięśniowej, steryd ten ma działanie abonaboliczne, bardzo dobrze sprawdza się w szybkim uzyskaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, połączony z odpowiednią dietą buduje mięśnie w bardzo szybkim tempie. Dzięki testosteronowi 400 można trzymać pod kontrolą gromadzenie się wody, a środek ten również chroni ciężko uzyskaną muskulaturę również podczas diety.

Dawkowanie
Lek ten można łączyć z każdym innym sterydem, dawki dla początkujących wahają się od 200 mg do 400 mg, dla bardziej zaawansowanych od 500 mg do 800 mg, co do częstotliwości wynosi od jednego do trzech na tydzień. Zazwyczaj cykl z tym preparatem wynoszą od 12 do 20 tygodni.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się przerost gruczołu piersiowego, zaburzenia produkcji plemników. U kobiet najczęściej wiąże się to z zażywaniem tego preparatu. Głównie dolegliwości to zaburzenia cyklu miesiączkowego, zanik owulacji, trądzik. Osoby korzystające z tego preparatu może dotknąć nadmierne gromadzenie się wody w organizmie, podwyższenie ciśnienia krwi, może dojść do wysokiego poziomu wapnia we krwi, a u osób młodych zahamowanie wzrostu kości długich.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml