Drostanolone Enanthate 200mg DNA

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


190.00

Drostanolone Enanthate – preparat ten to po prostu hormon DHT, który ma zmienioną strukturę, polega ona na dodaniu grupy metylowej w pozycji węgla 2.

Dzięki temu struktura ta sprawia, że hormon jest o wiele bardziej anaboliczny.
Spore efekty działania preparatu ukazują się u ludzi bardzo szczupłych. Można dzięki niemu uzyskać odpowiednio umięśnioną sylwetkę, przydaje się ona sportowcom, którym też zależy na wzroście siły. Następuje poprawa wytrzymałości mięśni, regeneracja co jest istotne dla sportowców. Drostanolone to środek wysokiej jakości, steryd anaboliczny, który dobrze sprawdza się do cyklach cięcia.

Często podawany jest z testosteronem, provironem, Winstrolem.
Środek ten ma działanie silnie androgenne, wpływa na zwiększenie twardości muskulatury i uzyskanie efektywnego wyglądu.
Bardzo często stosowany jest w okresie przedstartowym u kulturystów. By uzyskać pożądane efekty wizualne należy rozpocząć kurację tym środkiem kilka tygodni przed zawodami, co pozwoli na uzyskanie efektów pożądanych. Oprócz tego polecany jest też osobom podczas treningów, umożliwia wykonywanie ćwiczeń ze znacznie większym obciążeniem.

Dawkowanie
Minimum tego preparatu wynosi około 100 mg na 7 dni.

Skutki uboczne

Nie musimy się tutaj przejmować niepożądanymi skutkami takimi jak ginekomastia, czy retencja wody. Skutki uboczne wiążą się przede wszystkim z androgeniczną naturą środka dotyczącą trądziku, utraty włosów u mężczyzn ze skłonnością do łysienia, czy pojawienie się owłosienia na całym ciele. Niestety może środek ten wywoływać także objawy wirylizacji u kobiet, czyli pojawienie się cech męskich, obniżenie głosu, owłosienie na ciele. Wśród skutków ubocznych mówi się również o hamowaniu produkcji testosteronu w jądrach, może też wystąpić czasowa bądź trwała bezpłodność.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml