Oxymetholone 25mg DNA

1 opakowanie 100 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


250.00

Oxymetholone to steryd anaboliczny, ma sile działanie. Stosowany był wcześniej w medycynie przy chorobach wyniszczających układ mięśniowy, w skrajnych odmianach i postaciach anemii. Jest preparatem doustnym, tabletkowym. Dzięki niemu zyskujemy duży, masowy przyrost na wadze, następuje poprawienie wydajności organizmu, wykorzystuje się go do zwiększenia ilości czerwonych krwinek w organizmie człowieka. Ze względu na swoje indywidualne właściwości znajduje zastosowanie w dziedzinach takich jak sporty siłowe.

Sportowcy wykorzystują go w celu uzyskania szybkiej pokaźnej masy mięśniowej, rezultaty są całkiem niezłe. Także niestety skutkiem ubocznym jest wstrzymywanie wody w organizmie. Odzyskujemy odpowiednio masę mięśniową jednakże sporą część zajmuje woda. Dużą zaletą jest zwiększenie ilości wytworzonych czerwonych krwinek, dzięki czemu tlen wędrujący do komórek przemieszcza się w dość niezwykłe dynamiczny sposób, dzięki czemu dociera ona do wszelkich zakamarków mięśni. Są one bardziej wytrzymałe i odporne.

Dawkowanie
Startowa dawka może rozpoczynać się o 50 mg na 24 godziny, potem natomiast powinna się regularnie zwiększać, wszystko odpowiednio do stopnia zaawansowania.

Są też osoby, które spożywają preparat 200 mg do 300 mg na jedną dobę.

Cykl trwania kuracji nie powinien być dłuższy niż pięć, sześć tygodni, nie ma sensu podwyższać również dawek niż 100 mg na jedną dobę.

Skutki uboczne
Jednym ze skutków ubocznych jest zatrzymywanie wody w organizmie, silne bóle głowy, nudności wymioty, uderzenia gorąca, podwyższone ciśnienie krwi, trądzik, ginekomastia. Szczególnie powinny uważać osoby, które są podatne na skoki ciśnienia tętniczego, najlepiej, by nie używały tego preparatu.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek