Testosterone Propionate 150 mg DNA

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


110.00

Testosteron Propionate jest to bardzo popularny steryd na świecie, określany jest jako krótki testosteron, szybko działający. Ma właściwości anaboliczno-androgenne, ma postać oleistej zawiesiny do wstrzykiwań.

Jego działanie jest bardzo szybkie, a okres półtrwania wynosi około 48 godzin, jedynym minusem jest częstość wykonywania iniekcji, aby utrzymywało się odpowiednie stężenie we krwi. Dużą zaletą jest to, iż w przeciwieństwie do innych testosteronów nie ma dużej retencji wody, czyli zmniejsza się tym samym ryzyko ginekomastii.

Cykle z użyciem Propionatu zazwyczaj wynoszą do 8 tygodni.

Testosteron Propionate zapewnia uzyskanie suchego mięśnia w krótkim czasie, a także przyrost wytrzymałości treningowej, łagodny jest on na tle innych sterydów, dobry jest jako steryd w okresie przedstartowym, ponieważ wiąże się to z częstotliwością iniekcji.

Dawkowanie

Testosteron Propionate nie jest zalecany dla kobiet, natomiast dla mężczyzn średnie dawki wynoszą 300 mg do 2000 mg na tydzień, okres półtrwania wynosi od dwóch do trzech dni.

Czas detekcji 2-3 tygodnie. Należy przestrzegać zalecanych dawek.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się ginekomastię, przerost gruczołu krokowego, trądzik łysienie, preparat aromatyzuje czyli następuje konwersja testosteronu w estrogen, oznacza to ryzyko konsekwencji zdrowotnych, nie wolno przekraczać dopuszczalnych dawek.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , , ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml