rHGH 10vials x 10 IU DNA Laboratory

Availability:

Brak w magazynie


800.00

Brak w magazynie

rHGH 10vials x 10 IU DNA Laboratory – jakie efekty oferuje somatropina?

Rekombinowany hormon wzrostu jest stosowany przez sportowców i kulturystów od lat 90. ubiegłego wieku. To popularny środek wykorzystywany w celu przyspieszenia procesu budowania tkanki mięśniowej. Somatropina korzystnie wpływa również na zdolności wydolnościowe organizmu, co pozwala na dłuższy oraz intensywniejszy trening. Za produkcję preparatu rHGH 10vials x 10 IU odpowiada dobrze znana firma DNA Laboratory.

Zastosowanie somatropiny w planie treningowym

Preparat rHGH 10vials x 10 IU jest stosowany przez kulturystów oraz sportowców, którzy pragną w krótszym czasie powiększyć mięśnie oraz popracować nad ich definicją. Procesy wywoływane w organizmie przez somatropinę wpływają na włóknistość oraz gęstość mięśni, dzięki czemu, stają się one twardsze oraz lepiej zarysowane. Jednocześnie, somatropina pozwala skutecznie spalić niepotrzebną tkankę tłuszczową, co jest szczególnie ważne w fazie cięcia. Produkt rHGH 10vials x 10 IU jest zalecany osobom mającym już doświadczenie w przyjmowanie sterydów.

Jakie efekty może zaoferować preparat rHGH 10vials x 10 IU?

Przyjmowanie produktu rHGH 10vials x 10 IU pozwala uzyskać twardsze i lepiej wyglądające mięśnie. Preparat odznacza się silnym działaniem anabolicznym wspierając rozwój siły fizycznej oraz wytrzymałości. Rekombinowany hormon wzrostu pozwala zredukować niepotrzebną tkankę tłuszczową, co dodatkowo przyczynia się do atrakcyjnego zarysowania tkanki mięśniowej. Skala uzyskanych efektów zależy oczywiście od stosowanej diety, a także od planu treningowego.

Prawidłowe dawkowanie i ewentualne skutki uboczne?

W opakowaniu rHGH 10vials x 10 IU DNA Laboratory znajduje się 10 ampułek zawierających 10 IU substancji czynnej. Zalecana dawka wynosi ok. 2-3 IU dziennie z możliwością zwiększenia dawki do poziomu 5 IU na dobę. Stosowanie rHGH 10vials x 10 IU wymaga dużej ostrożności ze względu na ryzyko skutków ubocznych: insulinooporność, zaburzenia pracy tarczycy, zaburzenia układu trawiennego, nudności, problemy z pamięcią i koncentracją oraz bezsenność. W trakcie cyklu zaleca się przyjmowanie insuliny oraz hormonu tarczycy.