Boldenone Undecylenate 300 mg DNA

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


135.00

Preparat ten to ośrodek sterydowy, który ma zastosowanie w świecie sportowców kulturystycznych, przez wielu uważany jest za najbardziej bezpieczny i efektywny anaboliczno-androgenny steryd domięśniowych.

Charakteryzuje się wysokim indeksem anabolicznym, przy dość niskim indeksie androgennym. Jego szczególnym działaniem jest poprawa stanu równowagi azotowej, powoduje to zwiększenie syntezy białek we wszystkich komórkach mięśni, charakteryzuje się to systematycznym przyrostem odpowiedniej jakości mięśni. Co ciekawe nawet po odstawieniu tego środka działanie tego preparatu utrzymuje się jeszcze długo, co jest bardzo pożądane.

Podczas terapii Boldenonem widzimy wzmożoną stymulacją komórek czerwonych, co powoduje dobre dotlenienie mięśni, uzyskujemy również zwiększoną siłę.

Największą moc działania tego preparatu uzyskuje się nawet po trzech, czterech dobach od dokonania zastrzyku, po kolejnych 3 tygodniach następuje powolne uwalnianie się hormonu po całym organizmie.

Dawkowanie

Średnia dawka preparatu Boldenone Undecylenate wynosi w granicach 50 mg na 7 dni, ta ilość dawki pozwala na zminimalizowanie ryzyka procesu wirylizacji. Również kobiety radzą sobie z dawkami w granicach 75 mg do 100 mg na jeden tydzień.

Skutki uboczne

W przypadku Boldenon skutki uboczne są ograniczone, w przypadku dawek 300 do 400 mg na tydzień efekty uboczne prawie są niezauważalne, jedynie u osób wrażliwych na estrogeny mogą występować pewne niedogodności. W wyniku długotrwałego, intensywnego działania Boldenon można zauważyć lekką wirylizację np. w postaci wzrostu włosów na ciele, czy trądziku.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml