Oxandrolone 10mg DNA

1 opakowanie 100 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


400.00

Oxandrolone znany sterydy anaboliczno-androgenny to popularna propozycja DNA Laboratory. Chętnie sięgają po niego sportowcy, dlatego ponieważ jest bezpieczny i kuracja przebiega w sposób łagodny, ma bardziej anaboliczną naturę. Jest pochodną DHT. Wpływa na przyrost siły oraz wytrzymałość, stymuluje procesy syntezy fosfokreatyny w komórkach mięśniowych.

Ten anabolik przyspiesza syntezę białek, jest łagodnym preparatem sterydowym.

Dawkowanie

Średnie dawki dobowe wynoszą od 20 mg do 50 mg, zazwyczaj dzielone są na dwie lub trzy mniejsze dawki, cykl z wykorzystaniem tego preparatu nie powinien przekraczać 8 tygodni.

Preparaty wykrywany jest w organizmie do trzech tygodni.
Oxandrolone  zapewnia wzrost wartości mięśnia przy braku aromatyzacji, przy niskim poziomie tkanki tłuszczowej. Nawet przy wysokich dawkach retencja wody jest w ogóle niezauważalna i nie pojawia się ginekomastia. Są to ważne czynniki dzięki, którym sportowcy jeszcze chętnie sięgają po ten preparat.

Przy diecie redukcyjnej można zauważyć szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, preparat ten jest wszechstronny, dlatego też bardzo pożądany.
Co ciekawe Oksandrolon znajduje zastosowanie w leczeniu zespołu utraty beztłuszczowej masy ciała u chorych na AIDS i u chorych po ciężkich urazach, którzy przeszli silną fazę kataboliczna i chcą odbudować masę ciała, którą wcześniej utracili.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek