Oxandrolone 10mg IONS

1 opakowanie 100 tabletek

340.00

Oxandrolone 10mg IONS – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Oxandrolone 10mg to stosunkowo łagodny steryd anaboliczny, który wspiera efekty planu treningowego ukierunkowanego na budowanie masy mięśniowej. To popularny środek wynaleziony w latach 60. ubiegłego wieku. Obecnie, jest produkowany przez renomowaną firmę IONS, która cieszy się dużą popularnością wśród kulturystów oraz sportowców.

Zastosowanie preparatu Oxandrolone 10mg w planie treningowym

Środek od wielu lat jest stosowany jako wsparcie planu treningowego ukierunkowanego na budowanie muskulatury. Oxandrolon wpływa na stężenie testosteronu, a także poprawia gospodarkę tlenową w trakcie wysiłku fizycznego. Bywa często wykorzystywany w celu wzmocnienia siły fizycznej mięśni, co pozwala na trening z większym obciążeniem. Jest ceniony za stosunkowo łagodne działanie oraz znikome skutki uboczne.

Jakie efekty działania oferuje produkt Oxandrolone 10mg?

Oxandrolone 10mg jest stosowany przede wszystkim do uzyskania wzrostu siły fizycznej mięśni. Jego wpływ na przyrost masy mięśniowej jest znikomy. Jednak ze względu na wzrost siły, w krótkim czasie można zwiększyć obciążenie potrzebne do systematycznego progresu w planie treningowym. Bardzo często jest stosowany jako jeden z kilku środków wzmacniających efekty planu treningowego.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Oxandrolone 10mg

Kolejnym atutem środka Oxandrolone 10mg IONS jest fakt, że to jeden z nielicznych sterydów anaboliczno-androgennych dostępnych w formie tabletek, dzięki czemu, nie zachodzi konieczność robienia sobie zastrzyków. Zalecana dawka to 10-30 mg w ciągu jednego dnia. Z czasem można zwiększyć dawkę i dostosować preparat do indywidualnych potrzeb. Ze względu na łagodne działanie, może być stosowany przez kilka miesięcy.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek