Oxymetholone 25mg IONS

1 opakowanie 100 tabletek

200.00

Oxymetholone 25mg IONS – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Oxymetholone 25mg to androgen i steryd anaboliczny stosowany przez osoby, którym zależy na zbudowaniu masy mięśniowej w stosunkowo krótkim czasie. Substancją czynną jest tutaj oxymetholon, który wpływa na stężenie testosteronu oraz usprawnia gospodarkę tlenową. Produkt jest dostępny w formie tabletek produkowanych przez firmę IONS Pharmacy.

Zastosowanie preparatu Oxymetholone w planie treningowym

Oxymetholone to dosyć silny steryd anaboliczny, który bardzo szybko zyskał popularność wśród sportowców uprawiających dyscypliny siłowe. Jest niezwykle popularny wśród kulturystów, którym zależy na szybkiej budowie masy mięśniowej. Jest dostępny w formie tabletek, co znacznie zachęca amatorów szukających prostych i bezbolesnych sposobów na maksymalizację efektów. Może być wykorzystywany w celu zwiększenia wytrzymałości tlenowej podczas wysiłku.

Jakie efekty działania zapewnia środek Oxymetholone 25mg?

Celem stosowania tego preparatu jest uzyskanie masy mięśniowej w krótkim czasie. Jednocześnie, ze względu na lepszą gospodarkę tlenową, efektem jest większa wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego. Oxymetholone ma jednak pewne wady. Wzmaga zjawisko retencji, czyli zatrzymywania wody w mięśniach. To sprawia, że znaczną część masy mięśniowej stanowi woda, co z kolej wpływa na ograniczoną siłę fizyczną uzyskanych mięśni.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Oxymetholone

Preparat Oxymetholone 25mg jest dostępny w formie tabletek doustnych. Dawka startowa wynosi 50mg na dobę, ale z czasem należy ją zwiększać nawet do 100mg dziennie. Cykl przyjmowania tego środka nie powinien przekraczać sześć tygodni. Produkt może wywoływać skutki uboczne, takie jak: łysienie, zawroty głowy, nudności oraz obniżona sprawność seksualna.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek