Methanodienone 10 mg IONS

1 opakowanie 100 tabletek

140.00

Methanodienone 10 mg IONS – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Methanodienone to popularny steryd anaboliczny dostępny w ofercie producenta IONS. Występuje w formie doustnych tabletek o dawce 10 mg. Substancją czynną jest tutaj metadienon, który sprzyja zachowaniu masy mięśniowej i może być stosowany w okresach przejściowych, gdy nie stosujemy silniejszych anabolików na rozwój masy mięśniowej.

Zastosowanie środka Methanodienone w planie treningowym

Metadienon to bardzo popularny związek organiczny stosowany przez kulturystów oraz osoby budujące masę mięśniową. Jest potocznie określany „metką” i może być wykorzystywany w okresach przerwy od silnych anabolików. Zapobiega utracie masy mięśniowej, a jednocześnie, cechuje się stosunkowo niską aromatyzacją, dzięki czemu, zapobiega wzrostowi poziomu estrogenów. W większych dawkach może być stosowany również do budowy masy mięśniowej.

Efekty stosowania środka Methanodienone 10 mg IONS

Osoby stosujące silne sterydy anaboliczne wiedzą, że pomiędzy kilkoma cyklami należy pamiętać o kilkutygodniowej przerwie. W tym okresie warto stosować środki, które utrzymują masę mięśniową, a jednocześnie, nie dopuszczają do wytwarzana się estrogenu. Dzięki temu, produkt Methanodienone ułatwia zachowanie masy mięśniowej w okresie przejściowym, a także łagodzi skutki uboczne stosowania silnych anabolików.

Prawidłowe dawkowanie produktu Methanodienone

Preparat Methanodienone zwykle jest stosowany w celu utrzymania masy mięśniowej. W takiej sytuacji wystarczy dawka 10-20 mg w ciągu dnia. Jeśli przyjmowanie tego produktu ma służyć budowie masy mięśniowej, wówczas, należy stosować dawkę 20-40 mg, podzieloną na dwie mniejsze dawki w ciągu dnia. Preparat jest bardzo ceniony ze względu na łagodne działanie oraz znikome skutki uboczne. Niski stopień aromatyzacji łagodzi objawy stosowania silniejszych anabolików.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , , ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek