TrebolE 200mg

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

270.00

Wyczyść

TreboIE 200mg – zastosowanie, efekty działania, dawkowania

TreboIE 200mg to steryd anaboliczny produkowany przez firmę IONS Pharmacy. Występuje w formie zastrzyków domięśniowych. Substancją czynną jest trenbolon, który pozwala zwiększyć wzrost masy mięśniowej, a także przyspieszyć redukcję tłuszczu. Ze względu na długotrwałe działanie, preparat cieszy się ogromną popularnością wśród kulturystów.

Zastosowanie sterydu anabolicznego TreboIE 200mg

Trenbolon obecny w produkcie TreboIE 200mg ma silne działanie metaboliczne, dzięki czemu, jest wykorzystywany w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Najczęściej, produkt ten stosuje się bezpośrednio przed zawodami w fazie cięcia, co pozwala lepiej zarysować mięśnie. Jednocześnie, preparat jest wykorzystywany przez sportowców wyczynowych w celu poprawy ogólnej wydajności.

Efekty stosowanie preparatu TreboIE 200mg

Systematyczne stosowanie tego sterydu pozwala uzyskać imponujący wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Jednocześnie, przyczynia się do wydajnej redukcji tkanki tłuszczowej, dzięki czemu, świetnie sprawdza się w fazie cięcia. Stosowanie tego preparatu może poprawić wytrzymałość oraz ogólną wydolność, co pozwala uzyskać lepsze rezultaty podczas cyklu treningowego.

Jak dawkować preparat TreboIE 200mg?

Zaleca się przyjmowanie jednej dawki TreboIE 200mg w ciągu tygodnia. Można to rozbić na dwa zastrzyki po100 mg lub cztery zastrzyki po 50mg. Cykl stosowania tego preparatu to 5-6 tygodni. W tym czasie mogą pojawić się pewne skutki uboczne, takie jak: łysienie typu męskiego, trądzik młodzieńczy, a także obniżona sprawność seksualna.

SKU: brak Kategoria:
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek