TrenaRapid 100mg

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

250.00

TrenaRapid 100 mg – zastosowanie, efekty działania, dawkowania

TrenaRapid 100 mg to steryd anaboliczno-androgenny o wszechstronnych właściwościach. Głównie jest stosowany w celu wzrosty masy mięśniowej, ale oferuje wiele innych korzyści. Najpopularniejsza jest odmiana produkowana przez laboratorium IONS Pharmacy. Substancją czynną tego preparatu jest octan trenbolonu.

Zastosowanie sterydu anabolicznego TrenaRapid 100 mg

Preparat TrenaRapid 100 mg jest stosowany przez kulturystów oraz osoby uprawiające sporty siłowe. Prowadzi do intensywnego wzrosty masy mięśniowej, a także do zwiększenia siły mięśni. Bardzo dużym atutem jest brak aromatyzacji testosteronu, co znacznie ogranicza działania niepożądane, a także pozwala uzyskać imponująco zarysowane mięśnie. Jest powszechnie wykorzystywany w fazie cięcia, gdy zależy nam na pozbyciu się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej przed zawodami.

Jakie efekty działania oferuje środek TrenaRapid 100 mg?

TrenaRapid 100 mg to produkt bardzo ceniony ze względu na wszechstronne działanie, a także imponujące efekty. Pozwala w krótkim czasie zbudować imponującą masę mięśniową. Przekłada się także na większą siłę fizyczną, dzięki czemu, w trakcie cyklu treningowego można uzyskać znacznie lepsze rezultaty. Pozwala skuteczniej zredukować niepotrzebny tłuszcz.

Dawkowanie sterydu anabolicznego TrenaRapid 100 mg

Ze względu na stosunkowo krótki czas trwania, niezbędne są częste iniekcje, nawet kilkanaście razy w tygodniu. Zaleca się przyjmowanie dawki 100 mg co drugi dzień. Preparat odznacza się stosunkowo łagodnym działaniem, niemniej jednak, mogą wystąpić typowe skutki niepożądane, takie jak: trądzik młodzieńczy, łysienie typu męskiego, a także spadek libido.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek