TCypion 200 mg

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

170.00

TCypion 200 mg – zastosowanie, efekty działania, dawkowania

TCypion 200 mg to iniekcyjny steryd anaboliczny wykorzystywany do przyspieszenia tempa rozwoju masy mięśniowej. Środek jest produkowany przez popularną firmę IONS Pharmacy. To aktywny cypionan testosteronu, którego celem jest zwiększenie stężenia hormonu w organizmie mężczyzny. Dzięki temu, efekty treningu można zauważyć w znacznie krótszym czasie.

Zastosowanie preparatu TCypion 200 mg w planie treningowym

Jak większość sterydów anaboliczno-androgennych z testosteronem, produkt TCypion 200 mg jest stosowany w celu zwiększenia przyrostu masy mięśniowej w krótkim czasie. Jednocześnie, produkt może zostać wykorzystany do znacznego zwiększenia siły fizycznej. Jest powszechnie stosowany przez kulturystów, a także osoby uprawiające typowe sporty siłowe.

Jakie efekty działania oferuje środek TCypion 200 mg?

TCypion 200 mg to preparat o bardzo wszechstronnym działaniu. Prawidłowo przeprowadzony cykl powoduje przyrost masy mięśniowej, zwiększenie siły fizycznej, a także zredukowanie tkanki tłuszczowej. Może owocować stałym progresem podczas cyklu treningowego, co jest celem osób uprawiających sporty siłowe.

Prawidłowe dawkowanie sterydu anabolicznego TCypion 200 mg

Steryd anaboliczny TCypion 200 mg występuje w formie zastrzyków. Jedna dawka 200mg zawiera 1ml substancji aktywnej. Ze względu na długi czas działania, zastrzyki o dawce 200 mg należy robić co 3-4 dni. Można łączyć z niektórymi sterydami anaboliczno-androgennymi. Aromatyzacja testosteronu może spowodować obniżkę libido, łysienie typu męskiego, a także bujne owłosienie ciała.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek