Stanozozol 10 mg IONS

1 opakowanie 100 tabletek

130.00

Stanozozol 10 mg IONS – zastosowanie, efekty działania, dawkowania

Stanozozol 10 mg to steryd anaboliczny, w skład których wchodzi stanozolol. Za jego produkcją stoi znana i popularna wśród sportowców marka IONS Pharmacy. Występuje w formie tabletek i jest wykorzystywany głównie przy redukcji tkanki tłuszczowej, ale wspiera również proces budowania masy mięśniowej. Ceniony ze względu na stosunkowo łagodne działanie.

Zastosowanie sterydu anabolicznego Stanozozol 10 mg

Produkt Stanozozol 10 mg zawiera w sobie stanozolol, który usprawnia proces syntezy białka, co korzystnie wpływa na rozwój mięśni, a jednocześnie, pozwala zredukować tkankę tłuszczową. Preparat często stosowany w okresie cięcia, poprzedzającym zawody. Plusem jest zmaksymalizowana dawka substancji w formie tabletek, dzięki czemu, nie zachodzi konieczność robienia zastrzyków. Z tego względu produkt jest bardzo popularny wśród początkujących amatorów sportów siłowych.

Jakie efekty działania oferuje preparat Stanozozol 10 mg?

Prawidłowo przeprowadzony cykl z preparatem Stanozozol 10 mg pozwala wydajnie zredukować ilość tkanki tłuszczowej, uzyskując jednocześnie lepszy zarys mięśni. Produkt może być stosowany także do wzmocnienia siły mięśni. Jeśli celem głównym jest rozbudowa masy mięśniowej, wówczas, Stanozozol 10 mg jest jedynie dodatkiem do innego zestawu sterydów anabolicznych.

Prawidłowe dawkowanie anaboliku Stanozozol 10 mg IONS

W formie kapsułek, preparat Stanozozol 10 mg należy stosować codziennie w dawce od 10 do 20 mg w zależności od potrzeb. Najlepsze efekty uzyskuje się w kuracji poszerzonej o odpowiednią, niskotłuszczową i wysokobiałkową dietę. Produkt jest dostępny także w większych dawkach po 50 mg, ale wówczas konieczne są zastrzyki.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek