Bolden 200 mg IONS

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

180.00

Bolden 200mg IONS – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Bolden 200mg to popularny steryd anaboliczny, który pozwala zwiększyć produkcję testosteronu i przyspieszyć proces budowania tkanki mięśniowej. Za produkcję tego leku odpowiada firma IONS Pharmacy. Środek jest przyjmowany w formie zastrzyku, a efekty utrzymują się przez kilka tygodni. Produkt jest bardzo ceniony przez kulturystów oraz osoby uprawiające sporty siłowe.

Zastosowanie preparatu Bolden 200mg

Preparat stosuje się w celu maksymalizacji testosteronu w organizmie mężczyzny. Jest on odpowiednio zmodyfikowany, aby efekty w cyklu treningowym były jeszcze lepsze. Ograniczona zostaje również aromatyzacja testosteronu, co pozwala zredukować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Bolden 200mg nie tylko maksymalizuje stężenie testosteronu, ale również usprawnia syntezę białek oraz uwalnianie tlenku azotu podczas wysiłku. To wpływa na większą wydolność organizmu.

Jakie efekty stosowania oferuje anabolik Bolden 200mg

Z pomocą anaboliku Ovunal można osiągnąć znaczne szybszy przyrost masy mięśniowej. Wzmożone stężenie testosteronu utrzymuje się nawet przez kilka tygodni po przyjęciu zastrzyku. Produkt korzystnie wpływa na wydolność organizmu, co pozwala zwiększać obciążenie podczas treningu. To dodatkowo przyspiesza i poprawia efekty stosowania. Produkt jest powszechnie stosowany w kulturystyce, a także w sportach siłowych.

Jak dawkować preparat Bolden 200mg?

Bolden 200 mg to preparat w formie zastrzyku domięśniowego. Dawka 200mg jest optymalna w cyklu tygodniowym. Dostępne są także mniejsze lub większe dawki, w zależności od indywidualnych potrzeb. Do ewentualnych skutków ubocznych zaliczymy trądzik, łysienie, a także nadmierne owłosienie ciała. Anabolik Bolden 200mg można stosować nawet w cyklu 8-10 tygodniowym.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek