TESTO E Testosterone Enanthate 300 mg

Availability:

Brak w magazynie


180.00

Brak w magazynie

Testo E Enanthate to ośrodek, który ma postać roztworu olejowego do strzałów, podaje się go domięśniowo w formie zastrzyków. Wykorzystywany jest w cyklach masowych, może obdarzyć nas dużymi przyrostami masy i siły, niestety wiąże się również ze skłonnością do magazynowania wody w całej tkance mięśniowej, a jest to efektem silnej aromatyzacji do estrogenu. Testo E jest zarówno anaboliczny, jak i androgenny, promuje on wzrost siły i muskulatury.

Dawkowanie

Zazwyczaj podaje się preparat do 5 dni w dawce, która zawarta jest w granicach od 250 mg do 300 mg. Zawodnicy bardziej zaawansowani zazwyczaj biorą większe dawki, często przekraczają oni 1 g testosteronu w ujęciu siedmiodniowym.

Skutki uboczne

Wśród skutków  ubocznych wyróżnia się napady lękowe, stany depresyjne, bóle głowy, parestezje, zaburzenia związane z libido, zakłócenia w obszarze stanu płynów i elektrolitów, trudności z krzepnięciem krwi, proces wirylizacji u kobiet. Może również występować zmieniony profil lipidowy krwi, powiększenie wagi ciała, ginekomastia, zwiększenie ilości poziomu procesu retencji wody, wypadanie włosów, pojawienie się stanu łysienia, zmiany trądzikowe oraz tłusta cera, może też wystąpić bezpłodność czasowa bądź trwała.