TREN A Trenbolone Acetate 100 mg

Availability:

Brak w magazynie


250.00

Brak w magazynie

TREN A Trenbolone Acetat, produkt ten jest specyfikiem przygotowanym przez koncern farmaceutyczny Aquila.

Jest to anabolik, który wpływa na przyrost masy mięśniowej.

Trenbolone 100 mg zawiera w sobie hormon trenbolonu, który włączony został do krótkiego estru octanowego.

Stosując Trenbolone acetate widoczne są efekty podczas sesji cięcia, czy też sprężania, uzyskuje się ogólne dobre wyniki sportowe, steroid daje duży przyrost na sile i wytrzymałość. Jest to jedna z lepszych opcji dla ochrony beztłuszczowej tkanki w czasie diety.

Trenbolone 100 mg daje dobre efekty, które widoczne są u osób o szczupłej sylwetce, środek ten ogólnie przyspiesza przemianę materii, pomaga w pozbyciu się zalegającego tłuszczu, jednakże bez odpowiedniego treningu i odpowiedniego żywienia nie mamy co liczyć na dobre efekty. Środek ten daje możliwość efektu suchego i twardego mięśnia.

Osoby chcące szybko i w dużym stopniu osiągnąć satysfakcjonującą masę mięśni, powinny sięgnąć po ten specyfik, efekty pojawiają się już w początkowej fazie trwania cyklu. Następuje szybkie i dynamiczne wchłanianie preparatu. Nie istnieje konieczność licznych i częstych iniekcji, a rezultaty okazują się bardzo zadowalające.

Dawkowanie

Standardowa dawka wynosi od 75 do 150 mg preparatu dziennie, podaje się go przez 8 do 12 tygodni. Trzeba pamiętać, że jest to preparat skierowany do osób zaawansowanych zajmujących się zawodowo kulturystyką.

Skutki uboczne

Skutki uboczne występują sporadyczne.

Androgennych skutków ubocznych nie powinniśmy się obawiać, ponieważ nie dochodzi do aromatyzacji. Ski uboczne nie występują, jedynie przy stosowaniu dużych dawek, które znacznie przekraczają normę. Mogą powodować nieprzyjemne objawy w postaci zmian skórnych, łysienia, czy trądziku, występuje również problemy emocjonalne, podwyższona agresja, czy spadek libido.