DHB C Dihydroboldenone Cypionate 200 mg

Availability:

Brak w magazynie


200.00

Brak w magazynie

DHB C Dihydroboldenone Cypionate 200 mg jest to steryd anaboliczno-androgenny do iniekcji. W 1 ml preparatu znajduje się 200 mg substancji czynnej.

Środek ten powoduje znaczny przyrost masy mięśniowej.

DHB C posiada kilka cech, których nie znajdziemy w innych preparatach sterydowych. DHB wykazuje niewielkie powinowactwo z enzymem redukującym 5-alfa. Preparat nie ma tendencji do aromatyzacji, stąd jego obecność w cyklach, których celem jest muskulatura dobrej jakości.

DHB C jest silnym anabolikiem, środek ten ma zdolność do znacznego pobudzenia wzrostu wszystkich mięśni i nie powoduje skutków androgennych ubocznych.

Preparat ten charakteryzuje się selektywnym i dobrym wiązaniem się z receptorem androgenowym .

Dawkowanie

Zazwyczaj stosuje się dawkę od 200 m do 400 mg DHB C w 1 tygodniu. Dihydroboldenon ma bardzo krótki okres półtrwania, nie jest dostępny w czysto biologicznym ujęciu. Istotne jest aby rozpocząć dawkowanie od mniejszych ilości i stopniowo je zwiększać, aż do określonego pomiaru tolerancji danego użytkownika na DHB C.

Można wyjść od porcji od 25 mg do 100 mg na 7 dni i to jest dobry start dla większości np. pań, które mają jeszcze doświadczenie w przyjmowaniu specyfików anabolicznych, przyjmowanie wyższych dawek zależy od indywidualnych uwarunkowań osobowościowych.

Skutki uboczne

Działania niepożądane, a także skutki uboczne mogą występować przy użyciu tego środka, należy więc od razu ten preparat odłożyć.