PrimoX 25mg

1 opakowanie 100 tabletek

180.00

Wyczyść

Preparat ten występuje w formie iniekcyjnej, jak również doustnej. Polecany jest dla osób, które rozpoczynają przygodę z kulturystyką i sterydami, również korzystają z niego amatorzy i kobiety. Główną substancją czynną jest tutaj Methenolone.

Dzięki tej substancji ładnie kształtujemy sylwetkę i poprawiamy definicję mięśni. Środek ten jest podobny pod wieloma względami do testosteronu, pozostaje aktywny w organizmie do dwóch tygodni, można mieć powiedzieć, że jest to środek o długotrwałym działaniu. Nie musimy więc go ciągle przyjmować.

Primo X 25 mg polecany jest zwłaszcza przed zawodami, zwłaszcza jeśli chodzi o odpowiednie ukształtowanie sylwetki mięśniowej. Primo X jest przede wszystkim sterydem redukcyjnym, po którym nie widać szczególnych efektów przyrostu masy mięśni. Jeśli chcemy uzyskać większe właściwości anaboliczne stosuje się go na przykład z testosteronem czy Dianabolem. Można go konfigurować z różnymi sterydami w celu uzyskania określonych efektów.

Primo X nie konwertuje do estrogenów, a więc nie musimy obawiać się typowych niepożądanych efektów.

Dawkowanie
Za bezpieczne dawki uważa się 100 do 300 mg tygodniowo, zalecane są dla początkujących osób. Osoby bardziej zaawansowane mogą zwiększać dawkę od 500 do 800 mg na tydzień. Trzeba mieć jednak świadomość że zwiększając dawkę, rośnie ryzyko pojawienia się skutków ubocznych.U kobiet zwykle dawki podawane są od 50 do 100 mg tygodniowo, zapewniają poprawę masy mięśniowej.

Skutki uboczne

Skutki uboczne mogą wiązać się z osłabieniem układu sercowo-naczyniowego, może też dojść do negatywnego wpływu hormonu trenbolonowego na wytwarzanie testosteronu w organizmie, może dojść do zahamowania jego endogennej produkcji.

SKU: brak Kategoria:
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek