StanoX 10mg

1 opakowanie 100 tabletek

120.00

Wyczyść

StanoX – preparat ten występuje pod postacią tabletek. Jego działanie zapewnia substancja aktywna kryjąca się pod postacią Stanozololu. Mamy tutaj korzystne właściwości anaboliczne i androgenne.  Jest on popularnym sterydem anaboliczno-androgennym SAA.

Zwiększa on muskulaturę, a także polepsza wyniki sportowe. Sięgają po niego sportowcy z różnych dyscyplin sportowych. Zapewnia on dobre osiągnięcia, a także idealną sylwetkę i muskulaturę. Uzyskane mięśnie są wysokiej jakości, a po odstawieniu preparatu nie ma problemu z utrzymaniem ich rzeźby.

Bardzo często StanoX używa się do cykl redukcji, natomiast do cykli typowo masowych jest znikomo używany.

Preparat ten jest dostępny także w postaci doustnej, bądź też iniekcyjnej.
Środek ten zapewnia duże rezultaty, często występuje w parze z innymi sterydami typu Nandrolon czy Testosteron.

Dawkowanie
Zazwyczaj dawki wahają się od 30 mg do 100 mg na dzień, nie występuje tu aromatyzacja, a okres półtrwania wynosi około 8 godzin.

Skutki uboczne

StanoX jest to preparat toksyczny, stosowanie go w nadmiarze prowadzić do poważnych konsekwencji i problemów zdrowotnych osoby, która przyjmuje ten środek.

W przypadku tego preparatu mogą występować takie dolegliwości jak: bóle brzucha, wymioty, zgaga, nudności, wzdęcia, dotyczy to preparatów w formie tabletek. W przypadku preparatu do iniekcji mogą występować zakażenia bakteryjne, jeżeli są zachowane odpowiednie środki higieniczne.

 

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek