STANO Stanozolol 100 mg


210.00

STANO 100 mg to odmiana znanego preparatu Stanazolu.

Preparat w wyniku procesu mikronizacji powoduje pomniejszenie cząsteczek do bardzo małych rozmiarów, dzięki czemu mogą one dynamicznie i maksymalnie wchłonąć substancję aktywną. Substancja aktywna ma działanie anaboliczne, jest to preparat bardzo popularny, ponieważ zachodzi dość korzystna relacja między właściwościami anabolicznymi i androgennym.

Przede wszystkim największym efektem działania tego preparatu jest uzyskanie dobrej jakości mięśni, dodatkowym efektem jest uzyskanie wzrostu siły. Preparat Stano dynamizuje proces syntezy białka, co jest pożądane wśród sportowców.

Dawkowanie

Widoczne efekty pokazują się przy dawce około 100 mg, w okresie jednego tygodnia wyraźnie zauważalne rezultaty występują po około 11 dniach. Zazwyczaj kuracja waha się między 2 do czterech tygodni.

Bardzo dobre efekty uzyskuje zawodnik, który zażywa preparat tuż przed zawodami, zwłaszcza w połączeniu z odpowiednio niskokaloryczną dietą, która charakteryzuje się sporą ilością białka. Aby zapewnić stały poziom substancji aktywnej w organizmie zalecane jest wykonywanie iniekcji co dwa-trzy dni, przy jednokrotnym zastrzyku, wartość polecana to 50 mg.

Osoby, które chcą uzyskać dobrą jakość masy mięśniowej i pomniejszyć tkankę tłuszczową, a także uzyskać wzrost siły, powinny przyjmować przykładowy zestaw:

100 mg Stano plus 100 mg Deca Durabolin.

Skutki uboczne

Stano w porównaniu z innymi steroidowymi specyfikami wypada bardzo dobrze, jeśli chodzi o skutki uboczne, ponieważ one występują rzadko lub są niezbyt poważne.

Należy mieć świadomość, że może nastąpić obniżenie natężenia głosu, mogą pojawić się bóle głowy, zawirowania w poziomach ilości dobrego oraz złego cholesterolu, wzmożone ciśnienie tętnicze krwi, przekroczenie wartości zalecanych dawek może skutkować złym wpływem na wątrobę.