DECA P Nandrolone Phenylpropionate 150 mg

Availability:

Brak w magazynie


160.00

Brak w magazynie

DECA P Nandrolone charakteryzuje się wysokim poziomem anabolicznym, a także niskim indeksem androgennym. Wśród kulturystów ma opinię jednego z najbardziej bezpiecznych i popularnych środków iniekcyjnych. Stosuje się go w celu przyrostu siły i dobrej jakości mięśni.

Dkp działa podobnie jak Nandrolone Decanoat, jednak, daje on zdecydowanie efekt suchego mięśnia.

DKP dobrze sprawdza się podczas budowy mięśni, ale również w fazie redukcji, ma wpływ na gęstość kości, niweluje ryzyko kontuzji, zwiększa siłę, wytrzymałość, a także zmniejsza toksyczność innych sterydów anabolicznych. Wśród zalet, które warto wymienić należy uwzględnić gwałtowny przyrost masy mięśniowej, niską szkodliwość preparatu.

Dzięki preparatowi uzyskuje się pierwszorzędną jakość masy bez gromadzenia się wody. Szeroka uniwersalność produktu jest dedykowana dla kobiet, jak i mężczyzn. DECA P sprawdzony jest medycznie pod względem bezpieczeństwa, w tak zwanym pierwszym cyklu. Zaletą jest również szybki sposób podawania.

Preparat jest bezpieczny dla wątroby i ma bardzo nikły wpływ na progesteron. Należy jeszcze wspomnieć, że wpływa pozytywnie na kości szkieletowe, następuje zwiększenie gęstości mineralnej, dlatego jest wykorzystywany w leczeniu osteoporozy u kobiet.

Skutki uboczne

Występują przy stosowaniu DKP pewne efekty typowe dla progesteronu: między innymi ginekomastia, odkładanie tkanki tłuszczowej. Nandrolon redukuje poziom dobrego cholesterolu HDL o 1/3 oraz podwyższa cholesterol zły, może to wiązać się potem z chorobami związanymi z układem sercowo-naczyniowym. Następuje aromatyzacja i wszelkie działania z tym związane.