PRIMO Methenolone Enanthate 100 mg

Availability:

Brak w magazynie


300.00

Brak w magazynie

Preparat Primo Methenolone Enanthate 100 mg przeznaczony do iniekcji, to steroid anaboliczno-androgenne, określany jest jako preparat w miarę łagodny. Farmaceutyk Primo to wersja hormonu z przyłączonym w budowie dość długim estrem. Uzyskuje się dzięki niemu zwiększoną ilość siły, a także kształtną, wysportowaną sylwetkę. Osiąga się ładnie wyrzeźbione mięśnie, dzięki wstrzykiwaniu tego hormonu. Zapewnione jest stopniowe, równomierne uwalnianie się po całym organizmie preparatu i widać pokaźne efekty jego działania.

Dawkowanie

Preparat ten jest przeznaczony jest do iniekcji.

Primo należy do słabszych anabolików zazwyczaj jest zalecany do ogólnego działania nad definicją mięśni na przykład przed samym zawodami.

Medykament Primo Methenolone Enanthate to steryd czysto redukcyjny. Preparat ten często łączy się z innymi środkami na przykład Dianabolem, dzięki takiemu zestawieniu można pracować nad ekspansywnym przyrostem masy mięśniowej.

Skutki uboczne

W przypadku stosowania przeciętnych dawek, a także normalnej długości danego cyklu, skutki uboczne są mało widoczne, może oczywiście dojść do procesu toksyczności, czyli negatywnego wpływu na wątrobę, może też dojść do niekorzystnego oddziaływania na cały układ krążenia w ciele, trzeba podkreślić, że występuje tutaj proces aromatyzacji, czyli procesu przemiany testosteronu w estrogen. Może nastąpić zablokowanie pierwotnego wytwarzania testosteronu w męskich jądrach.

Skutki uboczne wynikają również z naszych indywidualnych cech, między innymi może wystąpić tłusta cera, obfity wzrost włosów na ciele, łysienie, wszystko to zależy od specyficznych uwarunkowań hormonalnych, ponieważ preparat wpływa na gospodarkę hormonalną organizmu przez zawartą w nim substancje czynną Metenolon.