DECA D Nandrolone Decanoate 300 mg

Availability:

Brak w magazynie


160.00

Brak w magazynie

Deka D Nandrolone jest to preparat anaboliczny i z umiarkowaną formą androgenów  nortesteronu. Określany jest jako jeden z najbardziej bezpiecznych środków stosowanych w kulturystyce w celu zbudowania masy mięśniowej oraz uzyskania dużej siły. Za działanie DECA odpowiada nandrolon. jest on podobny do testosteronu i wpływa podobnie na organizm.

Dzięki jego pozytywnemu działaniu zwiększa się bilans azotowy oraz następuje zwiększenie zapasu nitrogen. Nitrogen w wiążącej formie jest częścią protein.

Odpowiednia równowaga nitrogenu w organizmie jest impulsem do wzrostu komórek mięśniowych, gdy asymilują większą porcję protein niż zwykłe. Preparat ten również zmniejsza poziom hormonu katabolicznego – kortyzolu. Nandrolon wpływa także na przemianę wapnia i zwiększenia masy kości, przez co wykorzystywany jest w medycynie w terapii przeciw osteoporozie.

Dawkowanie
Przeciętne dawki wynoszą od 200 do 400 mg co 7 dni. Czas aktywnego działania wynosi od 14 do 16 dni. Działanie odczuwane jest od 4 tygodnia, natomiast solidny przyrost masy mięśni od 6 tygodnia.

Skutki uboczne
Skutki uboczne występują stosunkowo rzadko, może występować np. podwyższone ciśnienie krwi, problemy z krzepnięciem krwi, spadek libido, ból głowy.