Dec (Nandrolone Deconoate)

10 ampułek /1 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


170.00

Wyczyść

Dec (Nandrolone Deconate) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Dec (Nandrolone Deconate) to steryd anaboliczny, w skład którego wchodzi nandrolon. To jeden z najpopularniejszych sterydów wykorzystywanych w celu uzyskania szybszego wzrostu masy mięśniowej. Środek jest dostępny w formie iniekcyjnej. Za jego produkcję odpowiada renomowana firma Titan Healthcare.

Zastosowanie preparatu Dec (Nandrolone Deconate) w planie treningowym

Popularna „deca” to steryd stosowany w celu rozwoju jakościowej masy mięśniowej. Odznacza się silnym działaniem anabolicznym oraz umiarkowanym działaniem androgennym. Co szczególnie istotne, w przypadku nandrolonu nie zachodzi nadmierna aromatyzacja, co łagodzi potencjalne skutki uboczne. Często stosowany w większych stosach ze sterydami na bazie testosteronu.

Jakie efekty działania może zaoferować środek Dec (Nandrolone Deconate)?

Preparat gwarantuje szybki wzrost masy mięśniowej z niskim udziałem tkanki tłuszczowej. Jednocześnie, wzmacnia wytrzymałość oraz siłę fizyczną, gwarantują stały progres formy. Jakość efektów w dużej mierze zależy od stosowanej dawki, diety, a także odpowiedniego planu treningowego. Rezultaty widać już po kilku tygodniach stosowania.

Jak prawidłowo dawkować preparat Dec (Nandrolone Deconate)?

Dec (Nandrolone Deconate) to steryd dostępny w formie iniekcyjnej. W jednej dawce znajduje się 250mg substancji czynnej. Początkującym osobom zaleca się przyjmowanie dawki 250-500mg tygodniowo. Z czasem można stopniowo zwiększać dawkę. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczamy: spadek libido, nadmiernie owłosienie twarzy i ciała, wyższe ryzyko ginekomastii.

 

SKU: brak Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml