Prop-Phen (testosterone Phenylopropionate 100)

10 ampułek /1 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


200.00

Wyczyść

Prop-Phen (testosterone-phenylopropionate) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Prop-Phen należy do grona sterydów anaboliczno-androgennych na bazie testosteronu. Jego substancją jest fenylopropionian testosteronu, jeden z najkrótszych estrów tego hormonu. Środek wykorzystywany jako wspomagacz w procesie budowania masy mięśniowej. Za jego produkcję odpowiada popularna firma Titan Healthcare.

Zastosowanie preparatu Prop-Phen w planie treningowym

Fenylopropionian testosteronu to jeden z najkrótszych estrów tego hormonu. Utrzymuje się w organizmie przez 4-5 dni, co zwiększa kontrolę nad stężeniem i pozwala ograniczyć skutki uboczne. Jest stosowany w celu przyspieszenia wzrostu masy mięśniowej. Prop-Phen jest powszechnie stosowany przez poczatkujących oraz średnio-zaawansowanych użytkowników.

Jakie efekty działania może zaoferować środek Prop-Phen?

Z pomocą tego preparatu można uzyskać szybszy przyrost masy mięśniowej. Ze względu na umiarkowaną aromatyzację oraz niską retencję wody, pozwala budować jakościowe mięśnie o niższej zawartości tkanki tłuszczowej. Preparat Prop-Phen może również zaoferować wzrost siły fizycznej i wytrzymałości, co pozwala na uzyskanie lepszych rezultatów na siłowni.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Prop-Phen (testosterone-phenylopropionate)

Prop-Phen (testosterone-phenylopropionate) jest sterydem dostępnym w formie iniekcyjnej. Zalecana dawka dla początkujących wynosi 50mg dziennie lub 100mg co drugi dzień. Zaawansowani użytkownicy mogą przyjmować nawet 200mg dziennie. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy wyższe ryzyko ginekomastii, zmiany skórne oraz nadmierne owłosienie ciała.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml