Titantropin HGH

30IU
Dostępność:

Brak w magazynie


12.00

Wyczyść

Titantropin HGH – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Titantropin HGH to steryd anaboliczno-androgenny zawierający w swoim składzie hormon wzrostu. Preparat jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych produkowanych przez popularną firmę Titan Healthcare. Ze względu na obecność hormonu wzrostu, steryd ten jest często stosowany przez osoby, które doświadczają dużych trudności w procesie budowania masy mięśniowej.

Zastosowanie sterydu Titantropin HGH w planie treningowym

Steryd na bazie hormonu wzrostu jest niezwykle popularny wśród ektomorfików, którzy doświadczają dużych trudności w procesie budowania masy mięśniowej. Preparat ten musi być stosowany w połączeniu z substancjami, które predysponują procesy wzrostu, np. ze sterydami na bazie testosteronu. To żmudna praca, która finalnie może przynieść niesamowite rezultaty.

Jakie efekty działania oferuje środek Titantropin HGH?

Stosowanie sterydu Titantropin HGH umożliwia budowanie masy mięśniowej u osób, w przypadku których pojawiają się genetyczne trudności z rozwojem muskulatury. Hormon wzrostu pozwala odblokować taką możliwość w połączeniu z innymi czynnikami wzrostu. Środek Titantropin HGH może być stosowany zarówno w fazie budowania masy, jak również w cyklu redukcyjnym.

Jak prawidłowo dawkować steryd Titantropin HGH?

Titantropin HGH to steryd dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Niestety, ciężko o ustalenie optymalnej dawki, ponieważ u każdego jest to kwestia indywidualna. Należy zatem rozpoczynać od najmniejszych dawek i stopniowo zwiększać je w celu uzyskania efektów. Titantropin HGH działa wyłącznie w połączeniu z testosteronem lub insuliną.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

30IU