Primo (Metholone Enanthate 100mg)

5 ampułek /1 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


220.00

Wyczyść

Primo (Metholone Enanthate 100mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Primo to popularny steryd anaboliczno-androgenny stosowany w celu uzyskania szybkiego wzrostu masy mięśniowej. Ze względu na łagodniejsze działanie, jest często stosowany przez początkujących, a także przez kobiety. Za produkcję tego preparatu, w formie iniekcyjnej, odpowiada znana marka Titan Healthcare. Enantan metholonu jest dostępny także w tabletkach, ale stosowanie go w zastrzykach jest bezpieczniejsze dla organizmu.

Zastosowanie sterydu Primo w planie treningowym

Substancją czynną sterydu Primo (Metholone Enanthate) jest enantan metholonu. To stosunkowo łagodna substancja, która aktywizuje wzrost masy mięśniowej. Plusem jest wzrost jakościowej masy mięśniowej o niskiej zawartości wody i tkanki tłuszczowej. Ze względu na łagodne działanie jest stosowany wyłącznie przez początkujące osoby. Mogą go stosować także kobiety.

Efekty działania oferowane przez steryd Primo (Metholone Enanthate)

Stosowanie sterydu Primo (Metholone Enanthate) pozwala uzyskać wzrost masy mięśniowej o lepszej definicji. Podczas cyklu łatwiej jest wyeliminować zalegającą tkankę tłuszczową. Wpływa korzystnie również na siłę fizyczną mięśni. Należy jednak podkreślić, że steryd ten okaże się całkowicie nieskuteczny w przypadku zaawansowanych atletów.

W jaki sposób dawkować preparat Primo?

Primo (Metholone Enanthate) jest dostępny w formie iniekcyjnej. Jedna ampułka zawiera 100mg substancji czynnej. Zaleca się przyjmowanie dawki 200-300mg tygodniowo w przypadku mężczyzn oraz 100-200mg w przypadku kobiet. Cykl powinien trwać przynajmniej 12 tygodni. Istotnym plusem tego sterydu jest brak skutków ubocznych, ze względu na łagodny wpływ na organizm.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

5 ampułek /1 ml