Bulk (Mix 13 testosteronów 500mg)

5 ampułek /1,5 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


200.00

Wyczyść

Bulk mix testosteronowy (500mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Bulk (500mg) to steryd o silnych właściwościach anabolicznych oraz androgennych. To mix testosteronowy, który zawiera aż 13 różnych estrów tego hormonu, gwarantując różny czas półtrwania poszczególnych składowych. Preparat dostępny w formie iniekcyjnej, produkowany przez firmę Titan Healthcare. Wykorzystywany do rozwoju masy mięśniowej.

Jakie zastosowanie posiada preparat Bulk (500mg)?

Steryd anaboliczno-androgenny Bulk (500mg) to dobry wybór dla wszystkich osób, które pragną w krótkim czasie uzyskać intensywny wzrost masy mięśniowej. Ze względu na wysoką aromatyzację, pozwala na zbudowanie mięśni o wysokim udziale wody. Po zakończeniu tego procesu należy wykonać fazę cięcia, która pozwala wyeliminować zbędną tkankę tłuszczową i pokreślić zarys mięśni.

Efekty działania oferowane przez preparat Bulk (500mg)

Preparat Bulk (500mg) maksymalizuje stężenie testosteronu potrzebnego do budowania masy mięśniowej. Efekty są widoczne już po dwóch tygodniach przyjmowania substancji czynnej. W trakcie cyklu można zauważyć umiarkowany wzrost siły fizycznej. Często stosowany w większym stosie z innymi sterydami na budowę jakościowej masy mięśniowej.

Jak prawidłowo dawkować steryd anaboliczny Bulk (500mg)?

Bulk (500mg) to mix 13 testosteronów dostępny w formie iniekcyjnej. Jedna ampułka zawiera 500mg substancji czynnej. Początkujące osoby powinny przyjmować dawkę 250 mg w 10-dniowych odstępach. Z czasem można podwyższyć dawkę to 1000 mg tygodniowo. Cykl nie powinien być dłuższy niż 12 tygodni. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: łysienie typu męskiego, wyższe ryzyko ginekomastii, nadmierne owłosienie ciała i twarzy, trądzik.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

5 ampułek /1,5 ml