Deka Durabolin

5 ampułek/2ml

100.00

Wyczyść

Deka Durabolin – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Deka Durabolin to steryd anaboliczny, którego głównym składnikiem jest dekanian nandrolonu. Występuje w formie zastrzyków domięśniowych. Najczęściej wykorzystywany w celu uzyskania szybszego wzrostu masy mięśniowej. Ze względu na długi okres wykrywalności, niestosowany przez profesjonalnych sportowców. Za jego produkcję odpowiada firma Organon Egipt.

Zastosowanie sterydu Deka Durabolin w planie treningowym

Środek Deka Durabolin jest zalecany mężczyznom, którym zależy na szybszym wzroście masy mięśniowej. Za rozwój mięśni, a także poprawę siły fizycznej odpowiada nandrolon odznaczający się silnymi właściwościami anabolicznymi i androgennymi. Stosowanie tego preparatu wpływa korzystnie na regenerację układu kostno-mięśniowego.

Jakie efekty działania oferuje środek Deka Durabolin?

Deka Durabolin to steryd wykorzystywany w leczeniu osteoporozy. Przyjmowanie tego środka wpływa na szybki wzrost masy mięśniowej, a także przyspieszoną regenerację mięśni i stawów. Wzmacnia także siłę mięśni, dzięki czemu, jest idealnym środkiem stosowanym w celu uzyskania lepszych wyników podczas treningu. Może być wykryty we krwi nawet po 18 miesiącach, co sprawia, że jest adresowany do amatorów pracujących nad swoją sylwetką.

W jaki sposób dawkować preparat Deka Durabolin?

Preparat Deka Durabolin jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Zalecana dawka to 200mg tygodniowo dla osób początkujących oraz 400mg tygodniowo dla doświadczonych użytkowników. Nie należy stosować dłużej niż 10 tygodni. W trakcie cyklu mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak: nadmierne owłosienie ciała i twarzy, trądzik młodzieńczy, obniżone libido oraz łysienie typu męskiego.

SKU: brak Kategoria:
Zawartość opakowania

5 ampułek/2ml