Pregnyl 5000i.u.Organon HCG

Komplet (2 ampułki)

90.00

Pregnyl 5000i.u.Organon HCG – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Pregnyl 5000i.u.Organon HCG zalicza się do grona sterydów anabolicznych. Jego substancją czynną jest hormon dogonadowy o nazwie gonadotrophin chorionie, pozyskiwany z moczu kobiet ciężarnych. W organizmie mężczyzny uwalnia się w przysadce i wzmaga produkcję testosteronu. Za produkcję tego preparatu odpowiada znana firma Organon Egipt.

Zastosowanie środka Pregnyl 5000i.u.Organon HCG w cyklu treningowym

Substancja czynna zawarta w tym preparacie powoduje wzmożoną produkcję testosteronu, co przekłada się na szybszy wzrost masy mięśniowej, a także wzmocnioną siłę fizyczną. Jest często stosowany przez kulturystów, a także osoby, które pragną zadbać o atrakcyjną muskulaturę. Często łączony z innymi steroidami anaboliczno-androgennymi.

Jakie efekty działania oferuje środek Pregnyl 5000i.u.Organon HCG?

Przyjmowanie tego preparatu powoduje szybszy wzrost masy mięśniowej. Już w ciągu kilku tygodni można zauważyć imponujące rezultaty. Najlepsze efekty można uzyskać wraz z odpowiednią dietą i dostosowanym planem treningowym. Preparat Pregnyl 5000i.u.Organon HCG wzmacnia siłę mięśni, dzięki czemu, łatwiej jest zachować progres formy.

Jak dawkować steryd Pregnyl 5000i.u.Organon HCG?

Preparat Pregnyl 5000i.u.Organon HCG jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. W przypadku początkujących osób zaleca się dawkę 200mg tygodniowo. Osoby zaawansowane mogą stopniowo zwiększać dawkę nawet do 1000mg tygodniowo. Stosowanie tego sterydu może powodować sutki uboczne: nudności, wymioty, trądzik, wyższe ciśnienie krwi, nadmierne owłosienie.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

Komplet (2 ampułki)