SUSTANON Iran 250 inj

1 ampułka 1 ml

25.00

Wyczyść

Sustanon Iran 250 – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Sustanon Iran 250 to steryd anaboliczno-androgenny stosowany w celu uzyskania szybszego wzrostu masy mięśniowej. To mieszanka czterech estrów testosteronu: propionianu, fenylopropionianu, izokaprynianu oraz dekanianu. Jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych produkowanych przez firmę Organon Egipt.

Zastosowanie sterydu Sustanon Iran 250 w planie treningowym

Preparat jest stosowany głównie przez kulturystów, którzy pragną w krótkim czasie wzmocnić proces budowy masy mięśniowej. Wszystko za sprawą estrów testosteronu, które podwyższają stężenie tego hormonu w organizmie mężczyzny. Prowadzi do szybszej syntezy białek, dzięki czemu, proces budowania mięśnie jest maksymalnie skrócony.

Jakie efekty oferuje steryd anaboliczny Sustanon Iran 250?

Przyjmowanie sterydu anabolicznego Sustanon Iran 250 wpływa na szybszy wzrost masy mięśniowej, a także wzmacnia siłę mięśni, dzięki czemu, pozwala na uzyskanie lepszych rezultatów treningu. Najlepsze efekty można uzyskać w połączeniu z dostosowanym planem treningowym oraz odpowiednią dietą. Dużym plusem jest wydłużony czas półtrwania.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Sustanon Iran 250

Ze względu na długi czas półtrwania, początkujący mogą zaczynać od dawki 250mg tygodniowo, co oznacza jedną iniekcję w ciągu 7 dni. Z czasem, dawka może zostać podwyższona do 500-750mg tygodniowo. Cykl przyjmowania tego środka nie powinien być dłuższy niż 12 tygodni. Może powodować skutki uboczne, takie jak: podwyższone ciśnienie, nadmierne owłosienie, obniżone libido, a także trądzik młodzieńczy.

SKU: brak Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 1 ml