Mast (Drostanolone Propionate 100)

10 ampułek /1 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


270.00

Wyczyść

Mast (Drostanolone Propionate 100) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Mast (Drostanolone Propionate 100) to popularny steryd anaboliczno-androgenny, zawierający w swoim składzie substancję czynną: Drostanolone Propionate. Środek ten jest dostępny w formie iniekcyjnej, a za jego produkcję odpowiada firma Titan Healtcare.

Jakie zastosowanie posiada preparat Mast (Drostanolone Propionate 100)?

Preparat Mast (Drostanolone Propionate 100) jest adresowany do bardziej doświadczonych osób, które chcą popracować nad definicją swoich mięśni. Środek jest ceniony w fazie redukcyjnej za szybkie działanie oraz ograniczone skutki uboczne. Może być wykorzystany do zredukowania tkanki tłuszczowej i zarysowania atrakcyjnej muskulatury.

Efekty działania oferowane przez steryd Mast (Drostanolone Propionate 100)

Osoby stosujące preparat Mast (Drostanolone Propionate 100) zauważą szybki wzrost masy mięśniowej. Środek wspiera również redukcję tkanki tłuszczowej, dzięki czemu, jest stosowany w fazie cięcia do zarysowania muskulatury.

Jak prawidłowo przyjmować środek Mast (Drostanolone Propionate 100)

Mast (Drostanolone Propionate 100) jest dostępny w formie iniekcyjnej. Zalecana dawka to 100-500 mg w ciągu tygodnia. Cykl z tym preparatem powinien trwać 8-12 tygodni. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy: trądzik, nadmierne owłosienie ciała, podwyższone ciśnienie, łysienie.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml