Stano (Stanazolol)

100 tabletek/10mg

140.00

Wyczyść

Stano (Stanazolol) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Stano (Stanazolol) to steryd o silnych właściwościach anabolicznych oraz umiarkowanym działaniu androgennym. Bywa stosowany przez kulturystów do kształtowania sylwetki złożonej z jakościowej i beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat jest dostępny w formie doustnych tabletek. Za produkcję tego sterydu odpowiada dobrze rozpoznawalna firma Titan Healthcare.

Zastosowanie sterydu Stano (Stanazolol) w planie treningowym

Stosowanie tego preparatu sprzyja zachowaniu wysokiego poziomu testosteronu, co jest wymagane do rozwoju jakościowej masy mięśniowej. Zaletą jest niska aromatyzacja oraz ograniczona retencja wody, co znacznie łagodzi ewentualne skutki uboczne. Stano (Stanazolol) nie nadaje się co cyklów nastawionych na intensywny wzrost masy mięśniowej. Jest stosowany w późniejszym okresie w celu lepszego wyrzeźbienia muskulatury oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Jakie efekty działania zapewnia preparat Stano (Stanazolol)?

Przyjmowanie preparatu Stano (Stanazolol) pozwala zredukować tkankę tłuszczową oraz pracować nad lepszą definicją mięśni. Często stosowany w okresie cięcia, gdy zależy nam na uzyskaniu idealnie zarysowanej muskulatury, wolnej od tłuszczu. Ponadto, stosowanie preparatu Stano (Stanazolol) prowadzi do wzmocnienia wytrzymałości i siły fizycznej.

Prawidłowe dawkowanie sterydu anabolicznego Stano (Stanazolol)

Steryd Stano (Stanazolol) jest dostępny w formie tabletek, co zwiększa wygodę stosowania. Zalecana dawka dzienna wynosi 10-50mg substancji czynnej w ciągu dnia. Wśród potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy wzrost szkodliwego cholesterolu, a także silne obciążenie wątroby. Dlatego, preparat należy stosować z lekami osłonowymi.

SKU: brak Kategoria:
Zawartość opakowania

100 tabletek/10mg